Karta kredytowa STANDARD Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Wśród szerokiej oferty kart kredytowych Millennium Banku każdy znajedzie dla siebie odpowiednią prozozycję. Masz do wyboru karty Visa, MasterCard, American Express, a dodatkowe opcje partnerskie do kart pozwolą Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.
Najważniejsze parametry Bank Millennium:
Minimalny wymagany dochód:
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Opłata za Transakcję bezgotówkową: 0 PLN
Okres bezodsetkowy: 56 dni
Typy kart: VISA
MASTERCARD
AMERICAN EXPRESS
Wysokość limitu karty kredytowej [PLN]: od 500 do 50000 PLN
Ubezpieczenia: Bezpieczna Karta - 3,99 PLN
Ubezpieczenie w podróży - 4,99 PLN
Ubezpieczenie Pewna Spłata - 0,25%
Opłata za przelew z Karty:
Opłata za transakcje gotówkowe: 3% min 7 PLN

Karta kredytowa PLATINUM Bank Millennium

Bank Millennium

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Millennium
Wśród szerokiej oferty kart kredytowych Millennium Banku każdy znajedzie dla siebie odpowiednią prozozycję. Masz do wyboru karty Visa, MasterCard, American Express, a dodatkowe opcje partnerskie do kart pozwolą Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.
Najważniejsze parametry Bank Millennium:
Okres bezodsetkowy: 56 dni
Opłata za przelew z Karty:
Wiek kredytobiorcy: od 18 lat
Wysokość limitu karty kredytowej [PLN]: od 20000 PLN
Opłata za transakcje gotówkowe: 3% min 7 PLN
Opłata za Transakcję bezgotówkową: 0 PLN
Ubezpieczenia: Bezpieczna Karta - 0 PLN
Ubezpieczenie w podróży - 0 PLN
Ubezpieczenie Pewna Spłata - 0,25%
Pakiet Assistance Gold - 0 PLN
Assistance Platinum Pakiet Concierge Platinum - 0 PLN
Minimalny wymagany dochód:
Typy kart: VISA
Dodaj własną opinię o Bank Millennium, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Sandan
W ofercie Banku Millennium jaką ostatnio dostałem jest propozycja nowej karty kredytowej pod nazwą Impresja. Jeżeli będziesz robić zakupy w wyszczególnionych przez bank partnerów handlowo-usługowych, dostaniesz zwrot 5 procent zapłaconej kwoty u tych partnerów. Ale już nie jest tak kolorowo, ponieważ w sklepie Carrefour w dni powszednie otrzymujesz premię jeżeli kupisz wszystkie produkty pod marką Cerrefour, a tylko w piątki i w niedzielę premię otrzymujesz od wszystkich zakupionych produktów w tym sklepie. W sklepie Carrefour za każde wydane 30 złotych premię otrzymujesz w postaci bonów towarowych tego sklepu. A zwrot od innych zakupów u innych partnerów handlowych dostajesz na początku następnego miesiąca.
Autor: Maksium
Dodam do komentarza Sandana, że tą 5% premię dostaje się w takich sklepach jak: Empik, Piotr i Paweł, Smyk, Venezia, Deichmann, Zara, TUI, Scan Holiday. I jest jeszcze tego trochę. Najlepiej jak często robi się zakupy w tych sklepach to taka karta kredytowa jest opłacalna. Bo za wydanie się nie płaci, kiedy dokonamy pierwszej transakcji tą kartą płacąc za zakupy lub usługi. Karta kredytowa Impresja powiązana jest tak jak inne karty kredytowe Banku Millennium z rachunkiem bankowym w tym banku. Spłacić można zadłużenie w każdej chwili w obsłudze internetowe pod nazwą Millennet, a jak się zapomni to bank automatycznie pobierze z naszego konta kwotę, która jest to zapłaty, oczywiście tylko w tym przypadku, że ma się w pełni środki na koncie.
Autor: Jolka
Warunki całkiem do rzeczy, ja osobiście posiadam kartę kredytową gold w banku Millenium. Nie lubię nosić przy sobie dużej gotówki, dlatego karta idealnie sprawdza się na zakupy, nawet najmniejsze i najmniej spodziewane. Jest duży zakres debetu, bo aż do 50 tys.zł. Różnie to w życiu bywa, a taki limit sprawia, że czuję się bezpiecznie bo wiem, że nie zabraknie mi np. na zakup czegoś niezbędnego. Bardziej opłaca się robić większe zakupy, bo za każdą transakcję ponosi się opłatę przynajmniej 7 zł.
Autor: Maksium
Ale Jolka jesteś w błędzie!! Chyba, że napisałaś to czego nie chciałaś. Opłatę w wyskości minimum 7 złotych albo 3 procent bank pobiera gdy dokonujesz transakcji gotówkowych, ale kiedy płacisz w sklepie czy zakładzie usługowym to za taka transakcje nic nie płacisz. Prowizję płaci tylko właściciel terminala do obsługi kart płatniczych. Na tym właśnie banki zarabiają. Chyba, że pobierzesz pieniądze z bankomatu i wtedy oplaca się wziąść więcej gotówki, ale znowu od tego momentu bank nalicza odsetki. Jest to inaczej gdy płacisz kartą w transakcjach bezgotówkowych i masz ponad 50 dni bezodsetkowych.
Autor: abc
Warto mieć w portfeli kartę kredytową American Express kiedy wyjeżdżamy za granicę. Kiedy zabraknie gotówki można pobrać ją z bankomatu, a opłaty nie są wysokie, bo sięgające 1 procent. Za niewielkie pieniądze można taką kartę kredytową American Express ubezpieczyć podczas podróży. Miesięczna opłata za takie ubezpieczenie karty wynosi tylko 6,99 złotych. Jest także standardowe ubezpieczenie tzw. \"Bezpieczna Karta\" i zabezpiecza nas od kradzieży, niekontrolowanych wypłat z bankomatów na konto karty kredytowej. Taka opłata wynosi 4,99 złotych za American Express.
Autor: Sandan
Jestem klientem Millennium Banku i mam ich kartę kredytową. Ostatnio zadzwonili do mnie czy nie chcę rozłożyć sobie zadłużenia na kilka rat. Wybrałem opcję na 6 miesięcy. Ale dopiero za 2 miesiące będą pobierać mi ratę kredytu na tej karcie kredytowej. Rozwiązanie jest idealne, ponieważ jak obliczyłem to oprócz kapitału do spłaty mojego zadłużenia doliczane są odsetki, które wychodzą nieco ponad 4,5 procenta. Czyli w skali roku jakbym pożyczył na 12 miesięcy wyszłoby ponad 9 procent. Nie ma żadnej prowizji od udzielonego tego kredytu. A jak nie mam pieniędzy na spłatę pobierają mi z debetu, a tam odsetki wynoszą 18 procent w skali roku.
Autor: abc
Bankmillennium dla swoich klientów ma ofertę w formie karty kredytowej. Jest to karta kredytowa pod nazwą \"Inspiracje\", którą można płacić u szereg partnerów handlowych Banku millennium. Jedną z firm partnerskich jest firma odzieżowa \"Pretty One\", to coś dla kobiet, które lubia elegancjęi styl. Pretty One posiada 16 salonów, w których jeżeli zaplaci się kartą kredytową Banku Millennium \"Inspiracje\" to przy zakupie klientki i klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek : 100 złotych na kostiumy oraz 50 złotych na koszule. Oferta zniżkowa w Pretty One wazna jest do końca września 2010 roku.
Autor: Rokasa
Bank Millennium dla swoich klientów, którzy posiadają w swoim portfelu karty płatnicze Banku Millennium przygotował ofertę jako program \"INSPIRACJE\". Posiadacze kart płatniczych Banku Millennium mogą zakupić ubezpieczenia w Allianz Direct po promocyjnych cenach. Dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, Start Casco oraz NNW i ochrony prawnej, a także ubezpieczeń mieszkaniowych (Moje M, Rzeczy Domowe, Moje M w budowie, odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz Prywatny Prawnik). W ramach tego programu posiadacze kart Millennium Bank mogą otrzymać na wyżej wymienione ubezpieczenia nawet do 13 procent zniżki.
Autor: abc
Bank Millennium przygotował nową ofertę kart debetowych Maestro. Posiadacze kart debetowych Maestro jeżeli od dnia 1 września do końca października 2010 roku będą płacić za zakupy właśnie tą kartą, mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Do rozlosowania będzie 15 telewizorów LCD, 15 netbooków, 15 kin domowych oraz 15 konsoli PSP. Każda transakcja dokonana kartą debetową Maestro banku Millennium to jeden los, im więcej takich transakcji tym większe szanse wylosowania tych wyżej wymienionych atrakcyjnych nagród.
Autor: Morin
Konkursy konkursami, to chyba mniej ważne, a fakt jest tylko jeden posiadam karty kedytowe w Millennium Banku i jestem w pełni zadowolony z usług tego banku i tak samo z osługi kart kredytowych. Polecam bardzo karty kredytowe w Millennium Banku!!!
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.